تهویه مطبوع و مزایا

آرامش بیشتر با صدای کمتر

اسپیلت اینورتر زانتی، که سفارش شرکت زانتی ایتالیا به شرکت مدیا چین است؛ یکی از سیستم های پرطرفدار محسوب می شود که علاوه بر مجهز بودن به پنل هوشمند و ریموت کنترلی، قابلیت برنامه ریزی نیز دارد. همچنین با ارتفاع بسیار کم و صدای بسیار کم یکی از با کیفیت ترین دستگاه ها بین داکت اسپلیت های موجود در ایران است

از مزیای داکت اسپلیت زانتی می توان به این موارد اشاره کرد

ارتفاع بسیار کم

صدای بسیار کم

مبرد R410a

توان برودتی قوی

 

كولرهای گازی از مرسوم ترین دستگاههای برودتي مورد استفاده به ويژه در مناطق گرم هستند. اين سيستمها به مرور زمان تكامل يافته و تكنولوژی آنها شرايط بهتری را برای مصرف كنندگان فراهم آورده است.

با حذف معایب کولر گازی و قدرتمند تر کردن محاسن سیستم اسپلیت مرکزی به مرور زمان جایگزین مناسبی برای سیستم های سنتی ابداع گردید. حذف موتورخانه مرکزی، کاهش مصرف برق به میزان قابل توجه، کاهش تعداد یونیت های خارجی نسبت به کولرهای گازی و در نتیجه صرفه جویی در متراژ بهینه ساختمان، کاهش مصرف آب و انرژی، کاهش میزان و متراژ لوله کشی مسی، کاهش سطح صدای یونیت های داخلی و خارجی، راندمان انرژی بالا با توجه به استفاده از کمپرسورهای فول اینورتر در یونیت های خارجی،  کاهش وزن در یونیت های خارجی و داخلی و همچنین مستقل بودن در مصرف برق برای هر واحد و نیاز به  تعمیر و نگهداری کمتر از نکات برتری این سیستم می باشد.

    Call Now Buttonتماس با ما
    Open chat
    سلام
    مشاوران ما آماده به پاسخگویی به شما هستند